تلفن تماس: 09022896804 / 09022896805
آدرس دفتر مرکزی : تهران-شیخ بهایی جنوبی - خیابان جمهوری

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ماهان پرشین

09022896804

09022896805

1

مهاجرت و شهروندی

برای مسافرت، تحصیل، کار یا مهاجرت به کانادا، درخواست شهروندی، کارت اقامت دائم یا محافظت از پناهندگان، وضعیت برنامه خود را بررسی کنید و یک فرم پیدا کنید.

دنبال کننده:

کارگران خارجی استخدام کنید و یا از طریق راهنمای مهاجرت اقیانوس اطلس به کانادا سفر کنید.

خدمات و اطلاعات

برنامه من به سیستم وارد شوید ویک  حساب کاربری ایجاد کنید ، وضعیت برنامه و زمان پردازش را بررسی کنید ، فرم ها را پیدا کنید ، هزینه پرداخت کنید ، در مورد معاینات  پزشکی و پلیس اطلاعات کسب کنید ، در مورد نمایندگان بیاموزید و از خود در برابر کلاهبرداری محافظت کنید.
بازدید کنید ببینید آیا برای بازدید از کشور به ویزا نیاز دارید، کسب‌وکار خود را از طریق کانادا انجام دهید، و چگونه اقامت خود را به عنوان یک مهمان گسترش دهید
مهاجرت کنید جستجو کنید که در چه برنامه های مهاجرتی می توانید درخواست کنید ، از خانواده خود حمایت مالی کرده و از یک نماینده استفاده کنید.
کار تقاضای مجوز کار را بکنید یا تمدید کنید، در مورد تجربه بین‌المللی کانادا یاد بگیرید و مراقب باشید، اعتبار خود را به رسمیت بشناسید و کارگران خارجی را استخدام کنید.
تحقیقات  برای اجازه تحصیل یا اجازه کار دانشجویی درخواست کنید یا تمدید کنید.
شهروندی درخواست استخدام، رزومه و ارائه شهروندی کانادا، آماده‌سازی برای آزمون شهروندی و اثبات شهروندی از این قسمت مطالعه کنید
مهاجران جدید کارت اقامت دائم داشته باشید، خدمات مهاجران در منطقه خود پیدا کنید، درخواست شهروندی کنید و در مورد اولین سال مالیاتی تان در کانادا یاد بگیرید.
کانادایی ها پاسپورت خود را بگیرید، از خانواده تان حمایت کنید و یا پناهنده شوید، مدرک شهروند خود را بگیرید، سفر کنید و در خارج از کشور کار کنید، از خارج کشور کودک بگیرید و در جشن‌های شهروندی شرکت کنید.
پناهندگان و پناهندگی حمایت از پناهندگان، حامی یک پناهنده، خدمات را برای پناهندگان در کانادا پیدا کرده و درخواست پناهندگی کنید.
اجرا و تخلفاتبدانید که چرا در کانادا اجازه ورود به کانادا را ندارید و در مورد تخلفات مهاجرت، فرآیند بازبینی و جلسات رسیدگی به مهاجرت یاد می‌گیرید.

اطلاعات مفیدی در مورد بهداشت و ایمنی ، مدارک سفر و غیره بیان شده است

قوانین و مقررات سا

سایدبار Scroll To Top